Úvod   Škola   Výlety   Kultura   Zábava
HERLÍKOVICE

RAČÍ ÚDOLÍ

ADRŠPACH

PROTIVANOV

PRAHA

» Příjezd do Adršpachu «
1.června 2005


Odjezd se neobešel bez pořádné komplikace, a to profesorem třídním náhle zjištěné skutečnosti, že jsou potřeba spacáky, které však měl přibalené asi tak každý pátý ze třídy. Rosťovi ihned obětavě zapůjčil svůj prof. Kubera za slib, že bude propříště vyjadřovat obecná řešení, ostatní tolik štěstí neměli, a tak se místo hodiny matematiky se slibem nahrazení rozutekli zpět do svých domovů.
Motivací pro seskupení se v jednom vagóně byl fakt, že nikdo kromě profesorů nevěděl, kde se přestupuje. Po čtyřiapůlhodinové jízdě (tedy kolem šesté) jsme vystoupili na nádražíčku v Teplici nad Metují. Obavy o nalezení kempu byly zbytečné, krajní uvažovaná možnost spaní pod širákem v případě neúspěšného hledání zažehnána.Chatky každého překvapily svou útulností a velikostí, dalším překvapením bylo dosavadní osazenstvo zbytku chatek (takřka pouze chlapecké), které se ihned chtělo i přes sabotážní snahy profesorů jaksepatří "přátelit":

"Co chceš?"
"Já se jen chci zeptat, jestli něco nemají..."
"NIC NEMAJÍ!!!"


Jako poslední oficiální akt dne byl uskutečněn mýtink. Instrukce byly tedy jasné: moc nedevastovat chatky, vyhýbat se problémům se zbytkem kempu (čímdáltím "přátelštějším")...


(C)2006 Veronika Gajová

TOPlist