Úvod   Škola   Výlety   Kultura   Zábava
HERLÍKOVICE

RAČÍ ÚDOLÍ

ADRŠPACH

PROTIVANOV

PRAHA

» Herlíkovice - lyžák 1.B «
13.března-20. března 2004


16.3.04
"Kritický den"


Po dopoledni stráveném na svahu následoval "odlehčující" program ve třech verzích:
a) Výlet autobusem do Špindlerova mlýna (celkově nejpočetnější)
b) Výlet na rozhlednu Žalý kousek od konečné stanice sedačkové lanovky (masová účast 1.C)
c) Relaxace na pokoji (také velmi oblíbená)
Cesta na Žalý byla opravdu zajímavým zážitkem, jelikož účastníci vyjeli lanovkou. Nahoře bylo třeba mrštně seskočit a odběhnout, na čemž bylo nejtěžší zavrhnout zvyk "odjezdu na lyžích". Cesta pěšky pak netrvala více než pět minut. Rozhledna to byla opravdu krásná, podobná věži do země zahrabaného hradu, jen zrovna nemohla poskytnout žádný výhled, bylo totiž zataženo. Míjet na lanovce při cestě dolů v protisměru nahoru jedoucí lyžaře a vůbec jet pozpátku, směrem dolů, byl ještě zvláštnější pocit než při jízdě nahoru.Večer se v jídelně konala diskotéka, ale kvůli nevhodné společenské úrovni (neboť byla plná malých zdivočelých dětiček) stejně probíhaly individuální programy na jednotlivých pokojích.


17.3.04

Dopoledne probíhal opět výcvik na lyžích či snowboardech. V několika profesorech jistě hrklo, když se na sjezdovce objevily červené saně, na kterých vezli nešikovnou lyžařku z druhého gymnázia. Po obědě (rýže s UHO) a poledním klidu se opět vyrazilo na svah lyžovat a další začátečníci na snowboardech otloukat.


19.3.04

Večer byly vyhlášeny výsledky slalomu a po udílení cen (kromě vítězů dostali všichni po lízátku) se konala diskotéka, tentokrát už na přijatelné úrovni.


20.3.04

Ráno se vynesly sbalené věci na chodby a v jídelně se čekalo na příjezd autobusu. Příjemným překvapením bylo, že tentokrát přijet až k ubytovně. Cestou zpět nám v autobuse pustili film Mission impossible 2, nevýslovnou hollywoodskou koninu bez pointy a logiky, ale někoho přeci zabavila.(C)2006 Veronika Gajová

TOPlist