S t r á n k y   n a š í   t ř í d y
Novinky
 .: Úvod
 .: Vzkazy

Akce
 .: Herlíkovice
 .: Račí údolí
 .: Minitaneční
 .: Závěr 1.B
 .: Bílá Dlouhá
 .: Boby Dlouhá

Pro pobavení
 .: Profesorské
 .: Studentské
 .: Smajlíci
 .: Horoskopy
 .: Kravinky


 .: 
Vítám vás tady, ať už jste žák 2.B, nebo kterékoli jiné třídy z GML. Anebo jste z kterékoli jiné školy v našem milovaném městě Brně, nebo z kterékoli jiného města v ČR.

Vítám zejména profesory 2.B, kteří sem případně zabrousí, aby zjistili, jak si stojí coby "drbací" téma a připomínám, že podařených výroků profesorů je žalostně málo (což ovšem naplatí o prof. Lukášovi, který je chrlí takřka nepřetržitě).

Novinky: Stránky se překopávají, semtam něco bude blbnout... prosím o strpení, než to všechno nebude perfektně vypilované a coby nová (a doufám lepší) verze stránek hozené ne server.
Novinky: No dobře, povolují se i relativně neslušná témata, když vám to udělá radost.
Novinky: Přidán Diskuzní klub na úvodní stránku - lze nadhodit libovolné (slušné - jinak horzí tvrdá cenzura) téma, reagovat svými názory a znalostmi na jiná témata, prostě - plodná diskuze:-)
Novinky: Přidán skriptík Narozeniny (vyplivne jméno toho, kdo aktuální den nebo v horizontu 1 týdne slaví), a stránka Poslat mail, odkud lze poslat vzkaz mailem takřka komukoli ze třídy (ovšem mailová adresa příjemce je pečlivě utajena, to kvůli spamu).
Novinky: Nový text Dítě v Kravinkách (aneb Jste připraveni mít dítě?).
Novinky: Webmastera trochu deptá, že nikdo nepíše do Vzkazů, a proto se snaží házet trapné hlášky sám.
Novinky: Malé změny designu, nové sekce Horoskop a Kravinky, ke Vzkazům přidán Chat, Bílá a Boby Dlouhá je prozatím ve výstavbě, stejně jako většina znamení v Horoskopu.

Najdete tu spoustu informací o akcích 1. a 2.B a hromady fotek, výroky profesorů i studentů, zajímavosti (horoskopy, vtipné texty), můžete využít chat i vzkazník. Doufám, že se vám tu bude líbit.
Webmaster
Svátek má:Narozeniny:
Poslat mail

Diskuzní klub
nadhoďte si téma, reagujte na jiná