Úvod   Škola   Výlety   Kultura   Zábava
OBRÁZKY

TEXTY

DALŠÍ
Blíženci
Vzdušné znamení pod vlivem MERKURU

Vlastnosti:
Člověk narozený v tomto znamení je v neustálém spěchu. Pohyby má rychlé, ale vcelku ladné. Celkový neklid a dychtivost po nových zážitcích vyzařuje z celé jeho osobnosti. Rychlá úsečná řeč a netrpělivost naslouchat patří k jeho charakteristice. Těkavý pohled očí zaznamená všechno, má výbornou fotografickou paměť a úžasný pozorovací talent. Svým chováním připomíná malého skalního ještěra chameleona, který rychle mění svoji barvu, dokonale se maskuje, aby se ubránil a přežil.

Láska:
Potřebuje ke svému životu mnoho volnosti. Přirozený půvab a vlídnost mu umožňuje snadný kontakt s lidmi. Dokáže flirtovat bez zábran, okouzlí váš šarmem, neotřelým vtipem i fantazií. Z vdavek a ženění má stoprocentní Blíženec doslova hrůzu. Řídí se více rozumem než city. Když se zamiluje, tak totálně, vznáší se vysoko… Pády pak bývají ošklivé. Blížence to však neodradí, znovu se snaží, toká, vznáší se a zase padá k zemi.

Jak se k nim chovat:
Na dialog s Blížencem je nutné se připravit. Má totiž nejenom bystrý rozum, ale i bystrého ducha. Prokoukne přetvářku, nečestnost a lež. Je třeba umět hovořit, stejně tak jako naslouchat.(C)2006 Veronika Gajová

TOPlist