Úvod   Škola   Výlety   Kultura   Zábava
OBRÁZKY

TEXTY

DALŠÍ
Lev
Ohnivé znamení pod vlivem SLUNCE


Vlastnosti:
Stoprocentní Lev působí na první pohled hrdě a sebejistě až vznešeně. Je nápaditý, snaží se budit pozornost vzezřením, oblečením a elegancí. Má jiskrný pohled, vzpřímenou hlavu, souměrnou postavu a majestátnou chůzi. Většinou hovoří rozvážně, snaží se chovat i pohybovat klidně. Málokdy spěchá. Přátelským a nenuceným chováním si každého získá. Sám si však přátele důkladně vybírá. Více mu imponují lidé světaznalí, osoby vážné, na úrovni.

Láska:
Lev je něžné i vášnivé znamení s notnou dávkou sex-appealu. Pro Lva je láska potravou, důležitou, samozřejmou. Je velký fantasta, znalec pikantností, potrpí si na dramatičnost a nápadnost. Přeje si, aby láska byla trvalá, stále ho magicky přitahovala a nikdy nezraňovala. Je schopen se pro svoji lásku obětovat, ale jen do jisté míry. Zotročit se plně nikdy nedá, spíše on se stává otrokářem! Kdo hledá něžného, velkorysého, romantického, ale také žárlivého a ješitného partnera, je u Lva na správné adrese.

Jak se k nim chovat:
Stylem přemýšlivého a zajímavého člověka. Neplést páté přes deváté, dokázat se soustředit na jednu myšlenku. Samozřejmě, projevit uznání nikdy není na škodu, vhodná a příjemná lichotka pronesená v pravý čas Lva nikterak nepobouří, naopak ho přesvědčí o tom, že ani VY nejste k zahození. Získáte nejenom jeho náklonnost a nově navázané přátelství, ale také lví štědré srdce.(C)2006 Veronika Gajová

TOPlist