Úvod   Škola   Výlety   Kultura   Zábava
OBRÁZKY

TEXTY

DALŠÍ
Panna
Zemské znamení pod vlivem MERKURU


Vlastnosti:
Osoba narozená v tomto znamení určitě nebude patřit k těm, kteří na sebe upoutávají pozornost. Má v sobě více síly než kdokoliv tuší a díky tomu vydrží dlouho a intenzivně pracovat. Je přemýšlivá, občas zadumaná až zamračená, jako by se zabývala vážným problémem. Pohled je výrazný, jasný, ale těkající. Stačí všechno zaznamenávat a nic jí neunikne. Má osobitý půvab, šarm, umí být kousavá i roztomilá. A hlavně, nepřeje si být nikomu zavázaná, ani na nikom závislá. Potrpí si na dochvilnost, příjemný slušný zevnějšek a na solidní úroveň v konverzaci i na útulnost prostředí.

Láska:
Panna vždy touží po čistém až ryzím vztahu, po upřímnosti a hlubokých citech. Je přecitlivělá, obává se kritiky, bojí se, že bude špatně pochopena. Ve svém výběru partnera je opatrná, ale velmi náročná. Přitahují ji zajímavé osobnosti, rarity; nejprve zahoří silnou láskou, později se utvrdí v tom, že se zmýlila, a přestože jí to může vyrvat srdce z hrudi, takový vztah ukončí. Snad také proto mnoho Panen zůstává osamělých. Přeje si být sama sebou, vážit si sama sebe, nechce být nikým ovládaná. V lásce Panen hledejte spíše kvalitu než kvantitu. Bývají věrnými a spolehlivými partnery.

Jak se k nim chovat:
Rozumně, vtipně a přímo k věci. Nesnáší dlouhé okolky, vytáčky, nejasnou řeč. Statečnost názorů, slov a činů ji vždy ohromí. Panna dokáže naslouchat jako málokteré znamení, ale musí cítit z projevu upřímnost a snahu se někam dostat. Nesnáší osoby bezradné, velkohubé. Tváří se zarputile, když jí druhý skáče do řeči. Potřebuje se nutně hovoru zúčastnit, třebaže až na samém konci. Potřebuje dospět k řešení. Od rozdělané práce neutíká a neporuší ani kontinuitu dialogu.(C)2006 Veronika Gajová

TOPlist