Úvod   Škola   Výlety   Kultura   Zábava
OBRÁZKY

TEXTY

DALŠÍ
Ryby
Vodní znamení, vliv JUPITER a NEPTUN


Vlastnosti:
Většinou se tato osoba chová velmi nenápadně, jako by se držela strnou od veškerého dění. Ryby bývají krásní lidé s pěknou urostlou postavou, ženy jsou obdařenu jemnými způsoby a až smyslným vnímáním. Nejdřív vás na nich zřejmě zaujme jejich nerealistický pohled, je tak zasněný, zvláštní a podmanivý. Jak ženy, tak muži, bývají velmi šarmantní, přátelští a nechybí jim přiměřený humor. Navazují snadno přátelství a většinou si ho dokáží udržet díky vstřícné povaze a umění naslouchat. Bohužel, většina Ryb, nikoliv ale velryby a štiky, postrádá sebedůvěru, pevnou vůli, a proto se obtížně prosazují. K životu i práci potřebují klidné zázemí i odpovídající pracovní prostředí.

Láska:
Ryba je zrozená pro lásku, je něžná, romantická i vášnivá. Citlivá Ryba na svoji upřímnost a otevřené srdce často doplácí. Často se stává, že si objekt své lásky přikrášlí a když vztah nevyjde, pád bývá ošklivý. Když Ryba miluje, tak celým srdcem, bezmezně oddaně, často v lásce přináší oběti nebo trpí. Bývá závislá na lidech, které miluje. Svou lásku neustále prověřuje, potřebuje důkazy věrnosti, aby rozptýlila své obavy. Na druhou stranu, Ryba dokáže svého partnera zraňovat svojí proměnlivostí a bohužel někdy i bezohledností. Je tvorem velmi náladovým a dalo by se říct, že jak se zrovna vyspinkala, tak také jedná. Špatně se smiřuje se zklamáním a křivdou.

Jak se k nim chovat:
Potrpí si na jemné, decentní, něžné a uhlazené chování, libuje si v estetice, s radostí přijímá pozvání a přímo miluje komplimenty. Nezbytně nutně k životu potřebuje důvěru a věrnost druhého člověka. Zajímá se o všechno, je to vděčný posluchač i vyprávěč. S Rybou se člověk nenudí, pokud zrovna nezabrousí na téma zklamání. To se uzavře do sebe, do svého vysněného světa, a je velmi těžké k ní proniknout. Nikdy neodmítne pomoc, půjčku č malé povzbuzení a dokáže být tím nejkouzelnějším společníkem.(C)2006 Veronika Gajová

TOPlist