Úvod   Škola   Výlety   Kultura   Zábava
OBRÁZKY

TEXTY

DALŠÍ
Střelec
Ohnivé znamení pod vlivem planety Jupiter

Vlastnosti:
Střelec je temperamentní a neposedný. Aktivita a pohyb, to je jeho život, grimasy a živě gestikulující ruce... Z celé jeho osobnosti vyzařuje nesmírný elán a energie. Ve tváři má spokojený výraz a je stále usměvavý, byť by prožíval Tantalova muka. Vcelku působí sebejistě, mile a srdečně. Jeho oči září upřímností i tisícerým šibalstvím, přesto nezáludně a tolik podmanivě, až se jednomu z toho zatočí hlava. Hovořit dokáže o všem, statečně, bojovně i dojemně. Má citlivé srdce, rád obdarovává všechny ty, které má rád. Vždy je ochoten vám pomoci.

Láska:
Střelec je v milostném vztahu romantický, vstřícný, otevřený a upřímný. Celý život věnuje hledání opravdové a čisté lásky, a když ji konečně najde, na partnera se silně upne. Lásce se dokáže zcela podřídit, ledasco si odepřít, jen aby byl miláček spokojen. Žárlivost určitá podezíravost a malé srážení k zemi ke Střelci neodmyslitelně patří. Je to jakási prevence udržet si jeho pozornost, srazit mu hřebínek z hlavy, aby příliš nezpychl. Je to skvělý partner, společník se zlatým srdcem a bujnou fantazií. Když miluje, tak silně, ohnivě a náruživě, celou svoji bytostí.

Jak se k nim chovat:
Roztomile, vtipně, s patřičným šarmem. Nesnáší škudlily, škarohlídy a přílišné rozpitvání věcí. Má bystrý rozum, rychlé reakce a nepostrádá intuici. Dokonce ti praví Střelci bývají i jasnovidní a dokáží vidět nejen do vás, ale také skrze vás. Pokud se nebudete VY do nich strefovat, ani oni vás neurazí; v opačném případě vám poví od plic všechno to, co si o vás myslí. Střelec je srdečný, milý, ale také velký řečník a buřič. Jednejte s ním čestně a spravedlivě, on vám to jednou vrátí. Nikdy totiž nezapomíná na dobré, ale ani na zlé.(C)2006 Veronika Gajová

TOPlist