Úvod   Škola   Výlety   Kultura   Zábava
OBRÁZKY

TEXTY

DALŠÍ
Váhy
Vzdušné znamení pod vlivem planety VENUŠE

Vlastnosti:
Zpočátku na sebe příliš neupozorňuje, zaujme však vkusem, elegancí, melodickým hlasem, vtipnými postřehy a nakažlivým smíchem. Pohled očí prozrazuje bystrého duchy, jemnost a váhavost, což se projevuje také rozkolísaností, náladovostí a nápadně se v nich zrcadlí radost i smutek. Říká se, že oči Váhy, Panny a Štíra nikdy nelžou, naopak prozrazují vnitřní citové rozpoložení. Rádi se mazlí a nekonečně vášnivě milují.

Láska:
Váhy jsou proslulé nerozhodností. Nesnášejí samotu, hádky a bezcílné diskutování. Mají v sobě zvláštní kouzlo, jsou citlivé a oplývají krásou a vášní Venuše.Jejich láska bývá často povrchní a krátkodobá. Skutečně hluboký cit potřebují více než fyzické tělo; taková láska vydrží mnohem déle. Neskonale touží po partnerské harmonii, souznění duše i těla, ale neumějí říkat NE, chtějí-li se s partnerem rozejít.

Jak se k nim chovat:
Mluvit mile, jadrně, k věci, a přesto v přátelském tónu. Uctí-li Váha, že jí cosi zamlžujete či zamlčujete, naprosto vás odrovná svou výřečností a bystrým postřehem. Je dostatečně chytrá, takže si to umí spočítat a představit, bývá výmluvná výmluvná. Přímo holduje komplimentům, uznání, touží po obdivu a potlesku. A co určitě nesnáší? Všednost, nudu, trvání na okamžitých odpovědích a jednoznačně také lidskou hloupost a omezenost!


Než se Váha rozmyslí, Beran už dvakrát ví, co a jak. Jste to protikladné povahy, které se velmi silně přitahují. Beranovi imponuje pěkná a zdvořilá povaha Vah. Váhy u Beranů obdivují rozhodnost a temperament. Kompromis je na místě..


(C)2006 Veronika Gajová

TOPlist