Úvod   Škola   Výlety   Kultura   Zábava
UČENÍ

GML

PROFESOŘI

STUDENTI

NAŠE VÝTVORY
Prof. Lukáš: „Co ještě musíte zapojit, abyste mohli mluvit?“
Honza: „Mozek.“
Prof. Lukáš: „No... to je... výběrové.“Prof. Prokešová: „...a když ti lidé umřou, tak většinou ta stavení opustí...“(Diví se, proč nás tak spařil jenom test z biologie)
Prof. Lukáš: „Prvoci? No to je jasný: améby, vampíři a rapíři.“(Posledních 15 minut, plánované zkoušení)
Prof. Lukáš: „Opravdu nikdo? Dneska byla výplata, já mám dobrou náladu...
(Ticho.)
... ale, já si ji nebudu kazit, jděte domů.“(Dotaz, zda umí nějakou písničku)
Prof. Lukáš: „Já neumím nic. Já su pako.“Prof. Prokešová: „No, těžiště, to je sice hezké, ale správně se tomu říká lom.“Prof. Lukáš: „Delfíni, ti se nesmějou, těm už tak narostla tlama.“Prof. Lukáš: „Kdo umí hezky kreslit? Pojďte nakreslit mapu České republiky. Nikdo? Tak to nakreslím sám, sami jste to chtěli.“Prof. Lukáš: „Beethoven byl hluchý, ne? Tak to nakreslím panáčka bez uší.“Prof. Lukáš: „Úča je učitelka? A jak se řekne učitel? Uč?“Prof. Lukáš: „Vůl je tupé zvíře. Vždyť už ho také na světě nic hezkého nečeká.“(Výlet, projevuje se ponorková nemoc)
Prof. Lukáš: „Řěkněte mi něco, já nechci poslouchat pořád jen pana profesora.“Prof. Staněk: „Právě jsme dobrali učivo prvního ročníku. Stírám slzu dojetí. Mám ji nechat kolovat?“Prof. Staněk: „Vám je oblast Mezopotámie nesympatická? Ztloukla vás?“Prof. Staněk: „Zadal jsem referát na megalitické stavby... aha, megalit šel pro třídnici.“Prof. Krejčí: „Zbytečně se tou kyselinou nepolévejte.“(První třídní schůzka s rodiči studentů)
Prof. Krejčí: „Teď vám ukážu, kde leží jednotliví profesoři.“Prof. Hudeová: „Zrněnka je na kůře stromů, tak si do laboratorek přinesete strom.“Prof. Hudeová: „Ty hraješ lodě sama se sebou, Terezo? A kdo vyhrává?“(Rozčiluje se, že jí nikdo nepřinesl zapomenuté atlasy)
Prof. Prokešová: „Očekávám, že když tu nechám hromádku, tak mi ji donesete.“Prof. Vašínová: „...slinné žlázy ústí do oka....“Prof. Gábová: „Pak budeme počítat takové ty příklady, jak žák na kole a dohání ho auto, nebo třeba když jede auto na kole...“(C)2006 Veronika Gajová

TOPlist