Úvod   Škola   Výlety   Kultura   Zábava
HERLÍKOVICE

RAČÍ ÚDOLÍ

ADRŠPACH

PROTIVANOV

PRAHA

» Cyklisťák 3.B v Protivanově «
23.května-26.května 2006


Příjezd
1. den kurzu
2. den kurzu
3. den kurzu

OdjezdO Protivanovu jsme toho dopředu nic moc nevěděli, a tak nás hnala touha ptát se všech a na všechno. K našemu zklamání všichni na všechno odpovídat nechtěli. A tak se ve třídě šířily různé zkazky a nepodložené informace, z nichž některé jsme později mohli potvrdit (jako například nemožnost dostat se k teplé vodě).

Tento kurz pořádá škola pro všechny třetí ročníky už nějaký ten čas, a tak to byla po dlouhé době akce, kterou jsme nezařizovali sami. Největší nevýhodou bylo, že jsme téměř do poslední chvíle nevěděli, kdy jedeme, jak jedeme a kolik máme zaplatit za ubytování. Takže všechno bylo zařízeno, jenom my nevěděli do poslední chvíle jak.

Debaty v chemii před odjezdem byly nejčastěji na téma kdo pojede autobusem a kdo po vlastní ose na kole. Profesor Krejčí div nekreslil mapu pro odvážné jedince milující dlouhé projížďky a my ostatní jsme vychutnávali alespoň chvilkový odpočinek od chemie.

Podotknu pouze, že profesor Krejčí dokázal, že není jenom nadšenec do pěší turistiky, ale se stejnou vervou provozuje i cyklistiku.
Peťa S.


(C)2006 Veronika Gajová

TOPlist