Úvod   Škola   Výlety   Kultura   Zábava
HERLÍKOVICE

RAČÍ ÚDOLÍ

ADRŠPACH

PROTIVANOV

PRAHA

» Zážitky z Protivanova «Luky: My jsme ještě spali a tam přišel nějakej ten údržbář, chvilku se v tom hrabal, pak došel s tou flaškou a hledal majitele a Vojta si to od něj tak nějak vzal, že jako si to tam chladil. Peťa: Ale Krejčí to potom vykládal na potkání a měl z toho strašnou prdel.
(o údajně pokažené splachovací nádržce)Verča Č.: To byl skvělej pohled... si představ, na tý cestě vidíš napravo krávy, uprostřed cesty stojí, já nevím, dvacet děcek a fotí se u kraviček, dělají různý pózy... Ale je fakt, že ty telátka byly roztomilý. Káťa: Mě to koplo, ten plot.Verča Č.: Káťa totiž vyhodila bonbon a v tom bonbonu byl nějakej malej pavouček a ona si na to najednou v noci vzpomněla, že nám ho nutně musí ukázat, a tak šla do toho koše, celý to tam prohrabala… ne, ona nebyla opitá, ona byla střízlivá, úplně… a normálně šla do toho koše a vyhrabala ten malej bonbon, aby nám ukázala, že je v něm ten malej pavouk.Peťa: Hradilová byla drsná! Verča Č.: Hradilová, jako nejlepší elfka, to nemělo chybu. Peťa: Jak tam zalezla do těch nějakejch klestí, ji našli asi čtyři lidi, jinak ji nikdo nenašel… Já jsem potom šla sundávat ty fábory, a prostě teď jsem šla, teď jsem to sundávala, teď prostě najednou nějaká ta hrouda se pohnula, prej - "To už je konec?"


Nejezděte do Protivanova, stejně jako trio Danuška + Káťa + Verča G., "osvědčenou" cestou, kterou doporučí potměšilý profesor :-)


(C)2006 Veronika Gajová

TOPlist