Úvod   Škola   Výlety   Kultura   Zábava
UČENÍ

GML

PROFESOŘI

STUDENTI

NAŠE VÝTVORY
» Škola «


Jak už název této sekce napovídá, tak se bude týkat školy a tak trochu i nás, protože ať už chceme nebo ne, jsme její součástí, a až nebudeme, tak budeme součástí její historie.

A i když nás profesoři týrají, mučí a zadávají nám děsivé úkoly a naprosto nezvládnutelné písemky, tak i přesto je někde v hloubi duše (u některých hodně hluboko) máme rádi. Proto jsme jim věnovali i trochu místa na našich stránkách, kde mohou ukázat své přednosti a kvality a postavily je do kontrastu ke karikaturkám, či špatným pověstem, které o nich kolují. Mají tu možnost, je jen na nich, jestli ji využijí. Ovšem to stejné platí i o mých spolužácích, kteří tu mají prostor dokázat, co v nich je.

Najdete tu střípky z našeho studentského života mezi zdmi této bílé budovy. Jak jsme se snažili přežít některé perné dny. Pomůcky pro zapamatování perných detailů z probírané látky. Studenti mající chemická praktika jistě potěší nákresy aparatur. Brzy přibude i fotografická procházka školou, která dozajista pomůže nováčkům v orientaci.

Nezapomeňte se zajít podívat do výroků profesorů a studentů, tuto sekci opravdu doporučuji. A pokud budete mít trochu času, tak mrkněte i na naše výtvory. Abychom vám dokázali, že nejsme jenom nevzdělaní a neotesaní studenti nějakého tuctového gymnázia.

Hlavně se bavte.
Peťa S.


(C)2006 Veronika Gajová

TOPlist