Úvod   Škola   Výlety   Kultura   Zábava
OBRÁZKY

TEXTY

DALŠÍ
» Smajlíci «Vánoce 3.B

V některých hodinách vsadili profesoři na osvědčené video, a tak se na plátně střídala Anna Kareninová s cestopisnými dokumenty o Norsku a Islandu, nebo Napoleonovou ztracenou armádou (plátno plné těl umrzlých vojáků pravda působila nevánočně a poněkud znepokojivě).

Tře-ti-be-do-to-ho... Maruška se dokonce do fandění tak zabrala, že namísto proti 3.C začala vykřikovat hesla proti 3.D.

Euforie hochů ze zlatého poháru nebrala konce.

Třídní guru samozřejmě na volejbalových zápasech nemohl chybět, sledovat hru ale pro něj bylo utrpením, přestože se družstvu dařilo převážně vítězit :-)
Adršpach

Pár desítek kilometrů vojenským krokem, to hned každého utahá...

Umístění jističů zvenku bylo uvítáno četnými vtipálky, pro osazenstvo chatek mělo nepříjemné nevýhody, ale také pro ty, kteří si při úprku z místa činu třeba pochroumali kotník :-)

Některá děvčata se nadšeně příležitostně věnují kadeřničině, proměnu Verči Č. a la televizní pořad Vypadáš skvěle vzaly do rukou Renča a také Zuzka P.

Jedinou sportovní aktivitou kterou bylo možno provozovat i za "pršidne" byl pinkponk, koho nebavila klasická hra, experimentoval s odpalováním míčku.

Zbytek kempu se díky snaze profesorů i klučičí části naší třídy podařilo udržet na uzdě.

Sprchy byly velice zrádné, ať už pro nepraktické zařízení, nebo pozici přímo před chatkami a při otevření dveří poskytnutí výhledu přímo do svých útrob.
Taneční

Dámy i páni každou středu odpoledne tráví přípravou na večer, chtějí-li být tím, pro koho se tryskem pohrne celá volenka.

Pánové museli hned na první hodině tanečních své první dámě mj. políbit ruku.

Dáma by se měla na pána, který ji poprosil o tanec, půvabně usmát.

První hodinu chybělo 37 pánů (!), proto stejný počet dam musel zůstat sedět miniálně po jednu celou volenku.

Při promenádě je ze všeho nejtěžší zapříst konverzaci, zvláště pro pány.

Některým pánům dělá občas problémy udržet ruku na lopatce své tanečnice.
Výlet do Račího údolí

Hlavním mottem výletu by bylo trefné zvolit "Utíkej, nezmokneš".

Občas se objevila silně nevěrohodná cesta, to se pak vydali na průzkum profesoři.

Někdo raději zvolil opravdu pomalé tempo chůze...

Jeden jediný záchod pro celou budovu byla opravdu těžká zkouška silné vůle.

Maruška trvala na tom, že pracně vyhrabaný patník odnese.

Stejně přívětivě a nadšeně se tvářila "chudinka ztracená" slepička, kterou se Maruška, sotva odhodila patník do škarpy, pokoušela mermomocí protlačit plotem do zahrady domu stojícího u silnice z Javorníku do Račího údolí.

Ještě před setměním bylo třeba vyrazit do hlubin lesa a nanosit dříví. Sekání a řezání nevlhlých větví se vzápětí stalo neméně zábavnou činností.

Lukáška nadlouho zaměstnal padlý vysoký strom. Usmyslel si, že jej k ohništi prostě musí dostat, a to se mu také nakonec povedlo.

Ohýnek zahřál nejen na duši, ale i na těle, a to jak zvenku, tak zevnitř v podobě buřtů.Pan profesor třídní se na výletech opravdu nenudil, ani když zrovna spolu s panem profesorem Lukášem nehledal cestu a nepopoháněl opozdilce.

Na otázku mimovolně vzniklého rostlinného kvízu, jak se pozná na lipnici, že se jedná o samčí květy, se objevila odpověď, že přece tak, že se udělá "slepička nebo kohoutek".

Princip zabavení střelbou z luku je založen na jistotě, že příští výstřel se už do terče musí trefit.

Trefná ilustrace události nazvané DÁLE, z níž neexistují fotky, neboť se seběhla rychle a nečekaně, zvláště pro Marušku :-)

Kytara byla přítomna, takže se u ní často střídaly různí interpreti a písně či skladby.
Lyžák

Zvláště lyžaři první skupiny měli zpočátku problémy s neúprosnou přitažlivostí zemskou.

Takhle podobně se pohybovala i Hanka na konci LVK

Pizza z bufetu, obyčejná krabicová a předražená Ristorante, byla v těchto UHO-dobách takovým zázrakem, že celý pokoj neodolal a dal si hned dvě.
Turnaje

Volejbalový turnaj se nestal pro třídní družstvo úplným propadákem, přesto v zápasech s vyššími ročníky většinou nezbývalo než uhýbat dělovým smečům.

Pan profesor třídní přišel psychicky povzbudit.
Ostatní

Kolik dá práce nevpustit výklad profesorů jedním uchem dovnitř a druhým ven...

Nejzábavnější byla praktická část (úraz nebyl k dispozici, takže naštěstí jen obvazovací).

Součástí praktik z biologie byla i První pomoc. Někteří jedinci hodinu proleželi v permanentních mdlobách na lavici (např. při poučce "vyhřezlé vynitřnosti nikdy nevracíme zpět").

Správu třídnice bere profesor třídní smrtelně vážně, běda profesorskému kolegovi, který zapomene zapsat :-)

Méně hodiny matematiky týdně by se mohlo zdát jako vítané ulhečení, ale opak je pravdou -chybějící hodinu nahradily mnohdy zapeklité domácí úkoly.

Není divu, že uvedení netradičního důvodu Katčiny absence ("musí doma hledat krajtu") nastartovalo profesora třídního, aby láskyplně vzpomínal na vlastní starosti s hadími útěky.

Občasné počáteční suplování fyziky vyloženě vadilo jen málokomu.

V zeměpise už každý mele z posledních zbytků sil a čilosti.

Posilko na bedýnkách není zrovna oblíbené a dokáže pěkně potýrat.

Záliba profesora Kubery v PET lahvích (zvláště těch hořících a letících) je již zcela evidentní.

Profesor Blažek pozdní příchody nekompromisně nepromíjí :-)

Přezdívku profesora třídního se mnozí dozvěděli až ve druháku, což bylo bohužel příliš pozdě na to, aby se zažila a používala, protože o její trefnosti není v některých horkých situacích pochyb :-)Fool´s House - stránky tvůrce nejvkusnějších smajlíků na celém internetu


(C)2006 Veronika Gajová

TOPlist