Úvod   Škola   Výlety   Kultura   Zábava
UČENÍ

GML

PROFESOŘI

STUDENTI

NAŠE VÝTVORY
     
16.-23.11.06

Naše třída s hrůzou pozoruje, že všichni ostatní už pořádají stužkováky, zatímco my nemáme ani vymyšlenou stužku. Situace žádá okamžitou akci... a tak se hlasuje, hlasuje a hlasuje... demokraticky, tedy většina utlačuje menšinu, která bohužel v naší třídě nikdy není zcela zanedbatelná (většinou mírně podpoloviční...).  16.11.06 Fy

Filosofie opravdu začíná pomalu ale jistě ovlivňovat naše životy... Haldy a haldy papírů popsaných antickými filosofy, jejich více či méně šílenými doměnkami se stávají noční můrou, zvláště proto, že se s blížícími maturitami rozmáhá trend učit se nárazově. Takže dnes namísto odpadající fyziky přichází více jedinců, aby si všechno před písemkou jaksepatří prošli... za občasných nadávek na produktivitu Aristotela nebo svéráznost Platóna... :-)  19.5.06 Fr

Tak takhle to dopadne, když všichni studenti přijdu poctivě na sedmou, ale kantor nikoli :-)


  15.3.06 Bip

V rámci biologických praktik a zdravovědy se nacvičovalo dýchání z úst do úst, zatím pouze na speciální figuríně. Některým jedincům se podařilo figurínu "oživit", jiní vsadili spíše na umělecký dojem - dýchali s takovou vervou, že figurína začala pískat.


  15.3.06 ČJ

Opakování korupční aféry, tentokrát jsme (velmi úspěšně) vsadili na kafíčko, koláčky a bonbóny pro dětičky.


  17.1.06 přestávka

Příchod do třídy, čerstvě vyvětrané, venku mrzne až praští...


    5.12.05 Bip

Památná "obvazovací" praktika aneb "tumáte děti obvazy a hrejte si". Po krátkém zaškolení do tajů kláskového obvazování se většina studentů pustila do divočejších experimentů, zvlášť lákala tzv. Hippokratova čepice (vpravo Rosťova ne příliš správná představa Hippokratovy čepice).


  10.11.05 ZSV

Prof. Vašínová překvapivě vyzvala Lukáška, aby předvedl spolužákům své nádherné soutěžní linority s biblickou tématikou. Pečlivě a s podrobným výkladem :-)


9.11.05 ČJ

Korupční aféra krok za krokem:
     
Pro efekt...
 
...pro jistotu:-)
 
Voilá!
   3.5.05 Dj

V rámci hodiny dějepisu přinesl prof. Staněk jako zpestření svůj akordeon a věnoval celou hodinu zpěvu, zejména dějepisné písni o Stěnka Razinovi, od které byl už jen krůček k jeho údajně nejoblíbenějším písničkám od Voskovce a Wericha, takže přišel ke slovu i Život je jen Náhoda nebo další dějepisná, David a Goliáš. 
1.4.05 Apríl

Vyvést pana profesora Kuberu z míry? Stačilo se domluvit s třídou ve vedlejší učebně a navzájem se prohodit. A o zmatek je postaráno... Profesor Kubera bez mrknutí oka začal kukaččí třídu dokonce vyučovat...

Na hodinu matematiky se celá třída odklidila na chodbu a rozehrála tak s profesorem Blažkem hru "Najdi si svou třídu". Nutno dodat, že to pan profesor vzal s humorem takřka Cimrmannovským. K všeobecnému pobavení přednesl básničku "Lín a kapr u hráze, prohlédli si rybáře, udici měl novou, jikrnáči neuplavou", nakonec se ukázalo, že pan profesor opravdu nepředstírá šílenství, nýbrž že se jedná o na první pohled zapeklitou matematickou hádanku.

(C)2006 Veronika Gajová

TOPlist